6# LATISSE, Sérum na rast mihalníc

Výkon8.8
Efektivita6
Cena5
Prísady5.7
6.4

Prvý dojem: Produkt ma veľmi príjemne prekvapil. Fľaštička je opatrená korkovou zátkou a v krabičke sa okrem nej dá nájsť i set aplikátorov a príbalový leták. Svojím vzhľadom Latisse vôbec nepripomína iná séra na rast mihalníc.

Liečba: Fľaštička Latisse obsahuje 3 ml aktívne látky. Mne vystačila na 3 mesiace liečby. Podľa môjho názoru je to málo. Myslím si, že by mala liečba trvať dlhšie. Prvých výsledkov som dosiahla vcelku rýchlo asi po troch týždňoch pravidelného užívania séra. Bohužiaľ sa vaše riasy po dvoch mesiacoch bez aplikácie séra vráti späť do svojho pôvodného stavu.

Aplikácia: Ako som už spomenula, používala som kefky dodávané v balení. Jeden aplikátor by sa mal použiť na aplikácii na jedno viečko. Takže sa po natretí jednej línie mihalníc musí každý aplikátor vyhodiť.

Výsledky: Vďaka Latisse sa moje mihalnice predĺžili, posilnili a zahustili. Okrem toho sa ich stav zlepšil po asi mesiaci pravidelnej aplikácie. Ak aplikácii vykonáme správne, nemala by sa dostaviť žiadna iritácie či diskomfort.

Latisse by bol úplne perfektný produkt, ak by len výsledky nezmizli tak rýchlo.

Slovo nakoniec: Nielen že je produkt extrémne drahý, ale je tiež extrémne nedostupný. K celkovej cene musíte ešte priraziť cenu za aplikátory, pretože vám prvé balenie dodávané k sére dôjde veľmi rýchlo. Čo mi teda opäť na sére vadí? Hlavne vysoká cena a rýchlosť, s ktorou zmiznú dosiahnuté výsledky.