2# REVITALASH, Sérum na rast mihalníc

Výkon9.1
Efektivita8.9
Cena5
Prísady8.3
7.8

Prvý dojem: Revitalash vyzerá skvele. Páči sa mi ako samotné balenie s rôznymi oddelenými časťami, tak i samotná fľaštička. Ide o typickú, štíhlu fľašu, ktorá sa podobá riasenke. Jediným rozdielom od riasenky je aplikátor. Čo by som mohla ešte povedať? Asi len to, že sa dodávaný aplikátor k aplikácii skvele hodia a aplikácie je vďaka nemu rýchla a jednoduchá. Jasným plus pre alergikov a osoby s citlivými očami alebo citlivou kožou je fakt, že je sérum bezfarebné a bez zápachu.

Liečba: Kozmetika vydrží na šesť mesiacov liečby. Rovnaký čas by mala zabrať aj liečba. Dlhšie a hustejšie mihalnice sa objaví po asi troch týždňoch. Na konci liečby môžeme začať sérum užívať dvakrát týždenne. Ak chcete dosiahnuť požadovaných výsledkov, nesmiete zanedbávať každodenné aplikácie.

Aplikácia: Pri aplikácii som nezaznamenala žiadne problémy. Stačí aplikátorom prejsť po línii mihalníc ako na hornom, tak dolnú viečku a je hotovo. Musím však priznať, že sú má viečka jemne napuchnuté, aspoň počas prvých niekoľkých aplikácií. Jednalo sa zrejme len o vedľajšie účinky, ktoré sa objavujú do doby, kým si telo na aktívnu látku nezvykne.

Po nejakej dobe sa nepríjemné svrbenie samozrejme vytratí.

Výsledky: Moje mihalnice sa predĺžili a posilnili. Sú tiež oveľa lepšie vyživované. Zmeny sa objavovali postupne. Po asi mesiaci liečby sa mi moje mihalnice tiež navlhčili a obnovili. Výsledky samozrejme závisí na tom, či si sérum aplikujeme pravidelne!

Slovo nakoniec: Na sére som nenašla žiadne negatívum. Aplikácia je jednoduchá, balenie je krásne a vedľajšie účinky sa (ak sa vôbec objaví) rýchlo stratí. Jasnou nevýhodou je však cena. Akonáhle sa dostavia nejaké vedľajšie účinky, prekonzultujte ich s vaším lekárom!