2# REVITALASH, Sérum na rast mihalníc

Výkon9.1
Efektivita8.9
Cena5
Prísady8.3
7.8

Prvý dojem: Revitalash vyzerá skvele. Páči sa mi ako samotné balenie s rôznymi oddelenými časťami, tak i samotná fľaštička. Ide o typickú, štíhlu fľašu, ktorá sa podobá riasenke. Jediným rozdielom od riasenky je aplikátor. Čo by som mohla ešte povedať? Asi len to, že sa dodávaný aplikátor k aplikácii skvele hodia a aplikácie je vďaka nemu rýchla a jednoduchá. Jasným plus pre alergikov a osoby s citlivými očami alebo citlivou kožou je fakt, že je sérum bezfarebné a bez zápachu.

Revitalash INCI: Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Ac.,Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.

Liečba: Kozmetika vydrží na šesť mesiacov liečby. Rovnaký čas by mala zabrať aj liečba. Dlhšie a hustejšie mihalnice sa objaví po asi troch týždňoch. Na konci liečby môžeme začať sérum užívať dvakrát týždenne. Ak chcete dosiahnuť požadovaných výsledkov, nesmiete zanedbávať každodenné aplikácie.

Aplikácia: Pri aplikácii som nezaznamenala žiadne problémy. Stačí aplikátorom prejsť po línii mihalníc ako na hornom, tak dolnú viečku a je hotovo. Musím však priznať, že sú má viečka jemne napuchnuté, aspoň počas prvých niekoľkých aplikácií. Jednalo sa zrejme len o vedľajšie účinky, ktoré sa objavujú do doby, kým si telo na aktívnu látku nezvykne.

Po nejakej dobe sa nepríjemné svrbenie samozrejme vytratí.

Výsledky: Moje mihalnice sa predĺžili a posilnili. Sú tiež oveľa lepšie vyživované. Zmeny sa objavovali postupne. Po asi mesiaci liečby sa mi moje mihalnice tiež navlhčili a obnovili. Výsledky samozrejme závisí na tom, či si sérum aplikujeme pravidelne!

Slovo nakoniec: Na sére som nenašla žiadne negatívum. Aplikácia je jednoduchá, balenie je krásne a vedľajšie účinky sa (ak sa vôbec objaví) rýchlo stratí. Jasnou nevýhodou je však cena. Akonáhle sa dostavia nejaké vedľajšie účinky, prekonzultujte ich s vaším lekárom!