2# Sérum na mihalnice LASHCODE

Výkon9.2
Efektivita9.4
Cena7.7
Prísady9.1
8.9

Medzi produkty, ktoré stoja za našu pozornosť, patrí sérum na mihalnice Lashcode. Je skvelou voľbou pre ženy, ktoré očakávajú rýchle výsledky a účinnosť. Látky obsiahnuté v tomto produkte sú starostlivo vybrané tak, aby posilnili, ochránili a revitalizovali riasy. Práve vďaka svojmu jedinečnému zloženiu sérum dokáže mihalnice zo dňa na deň skrášľovať. Prečo by ste mali zvážiť výber práve tohto séra na mihalnice?

DOKONALÉ ZLOŽENIE

Sérum na mihalnice Lashcode je kombináciou prírodných zložiek a látok, ktoré podporujú rast mihalníc - najdôležitejšie z nich sú arginina, peptidy a baikaleín (extrakt zo sójových klíčkov, extrakt z pšeničných klíčkov a extrakt z koreňa šišaku bajkalského). Sérum neobsahuje žiadne zbytočnosti. Práve naopak, každá zložka plní určitý a veľmi dôležitý účel.

VYSOKÁ ÚČINNOSŤ

Pri pravidelnom používaní séra Lashcode niet pochýb, že sa kvalita Vašich mihalníc bude viditeľne zlepšovať. Aj keď tento produkt patrí medzi najlepšie séra na úpravu mihalníc, musíte si zachovať trpezlivosť a dopriať mu čas, aby ste si mohli vychutnať viditeľné výsledky, medzi ktoré patrí:

  • zlepšenie vlhkosti a výživy mihalníc.
  • silnejšie folikuly a znížené vypadávanie mihalníc.
  • odolnejšie a lesklejšie riasy.
  • viditeľne väčší objem vďaka dlhším a silnejším mihalniciam.
Sérum na mihalnice Lashcode

JEDNODUCHÁ APLIKÁCIA

Je dôležité spomenúť, že všetky vyššie uvedené účinky sú ľahko dosiahnuteľné, pretože sérum Lashcode je dodávané s pohodlným aplikátorom. Vďaka nemu sa toto trochu tekuté sérum neuveriteľne jednoducho rozotiera po korienkoch horných a dolných rias. Žiadne hrudky, žiadne podráždené oči. Sérum Lashcode prenikne do pokožky za pár sekúnd, čo znamená, že nebráni následnej aplikácii make-upu alebo iným večerným ošetreniam pleti.

POZITÍVNE RECENZIE

Sérum na mihalnice Lashcode Pred po

Za zmienku stojí, že Lashcode poskytuje špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Rozhodne je na trhu možné nájsť aj drahšie séra na mihalnice, no účinnosť séra Lashcode v každodennej starostlivosti o riasy dokazujú pozitívne skúsenosti stoviek spokojných zákazníčok. Ak by ste si mali vybrať kozmetiku, ktorá preukázateľne podporuje rast mihalníc, neváhajte a siahnite po produkte od značky Lashcode.

Máte záujem? Sérum si môžete objednať na www.lashcode.sk