4# HAIRPLUS, Sérum na rast mihalníc

Výkon7.3
Efektivita7.1
Cena5.6
Prísady6.7
6.7

Prvý dojem: Produkt sa mi páči, ale jeho balenie nie je takmer ničím zaujímavé. Rovnako ako u ostatných sér, aj tu sa stretneme s krabicou s fľaštičkou a letáčikom. Výber zlaté a biele ako hlavných farieb mal zrejme navodiť dojem, že sa jedná o luxusnú kozmetiku. Pri otvorení fľaštičky na mňa vykukol aplikátor. Podľa jeho vzhľadu sa domnievam, že s aplikáciou nebudú žiadne problémy. Ďalej je sérum Hairplus priehľadné a bez zápachu, takže ho budú môcť užívať aj alergici. Čím menej ingrediencií sérum má, tým menšie je riziko, že sa v dôsledku jeho užívania dostaví iritácie.

Liečba: Výrobca v jednej fľaštičke dodáva 3 ml produktu a jedna fľaštička tak vydrží na asi 3 mesiace liečby pri systematickej, každodennej aplikácii produktu, takže ak si prajete výsledky udržať, musíte si zakúpiť o fľaštičku navyše. Prvých výsledkov liečby som si všimla po asi troch týždňoch pravidelnej aplikácii. Výsledky sa týkali hlavne zlepšenie celkového stavu mihalníc.

Aplikácia: Aplikácia bola úplne jednoduchá. Každý deň si aplikujem očné linky, takže ma na aplikácii nič neprekvapilo. Hairplus sa musí aplikovať pred spaním. Konzistencia produktu je optimálna a sérum nesteká do očí a zostáva na mieste, kam sme ho aplikovali. Zrejme mám citlivá viečka, pretože sa u mňa často objavoval diskomfort a iritácie spojené s užívaním séra. Aj keď sa iritácie objavovali len na začiatku liečby, i tak ma prekvapili, pretože produkt obsahuje iba prírodné ingrediencie.

Výsledky: Prvých zmien stavu mojich mihalníc som si všimla po asi troch týždňoch. Celkovo boli moje mihalnice vyživené a regenerované. To bolo ale všetko. Prvého náznaku predĺženie som si všimla po ďalších asi troch týždňoch.

Finálnych výsledkov som docielila po troch mesiacoch pravidelnej aplikácie.

Slovo nakoniec: Výrobca odporúča užívanie séra Hairplus ako na riasy, tak aj na obočie. Je mi jasné, že ak by niekto chcel prejsť kompletnú liečbou, musel by si zakúpiť aspoň dve fľaštičky. Tiež mi nie je celkom jasné, či je normálne, že sa na prvé výsledky čaká skoro mesiac. Ak je však niekto dostatočne trpezlivý, potom sa bude môcť po dokončení liečby radovať z krásnych a vyživených mihalníc.