3# FEG, Sérum na rast mihalníc

Výkon7.5
Efektivita5
Cena10
Prísady7.7
7.6

Prví dojem: FEG vytvára dojem, že sa jedná o klasický kozmetický produkt. Box, v ktorom kozmetiku možno zakúpiť je síce pekný, ale samotná fľaša sa nijako nevymyká a jedná sa o jednoduchú plastovú fľaštičku bez vzorov. Plusy sú jednoznačne konzistencia a aplikátor.

Liečba:Trvá asi päť mesiacov a zvyšky séra môžete užívať ďalších niekoľko týždňov. Pri systematické aplikácie sa prvé výsledky dostavia po asi mesiaci od prvej aplikácie. V mojom prípade sa však dostavili až po dlhšej dobe. Na aplikácii je najdôležitejším faktorom jej pravidelnosť. Sérum musíte aplikovať každý večer pred spaním na perfektne vyčistená viečka. Špecifické časové rozmedzie pre aplikáciu si môžete dohľadať na príbalovom letáku. Ak sa liečba akokoľvek naruší, nebudú výsledky také, aké by sme si ich priali.

Aplikácia: Jednoduchá a rýchla. Aplikátor je veľmi praktický a jednoduchý. Nemusíte sa báť, že vám sérum stečie do očí, pretože sa veľmi rýchlo absorbuje. Nesmiete si však pred aplikáciou zabudnúť zmyť make-up, pretože sa tým môže narušiť absorbčnej proces a sérum sa nemusí dostať až ku korienkom.

Výsledky: Vďaka špeciálnym substanciám akými je napríklad extrakt z uhorky či zeleného čaju produkt nespôsoboval ani na viečkach, ani na očiach žiadnu iritáciu. Riasy boli jednoznačne príťažlivejšie, lesklejšie a vyživenější, ale čo sa týka dĺžky sa žiadne výsledky nedostavili. Myslela som si, že bude FEG ďaleko efektívnejšie.

Bohužiaľ produkt ovplyvnil iba vzhľad a celkový stav mihalníc a nijakým spôsobom je nepredĺžil.

Slovo nakoniec: Pokiaľ niekomu ide len o výživu svojich mihalníc, potom sa môže FEG radiť medzi odporúčané produkty, pretože presne na to je sérum určené. Ak by si však niekto rád zahustila či predĺžil mihalnice, mal by sa porozhliadnuť inde a nemíňať svoje ťažko zarobené peniaze úplne zbytočne.

TagyFEG