5# REALASH, Sérum na rast mihalníc

Výkon7
Efektivita6.7
Cena5.6
Prísady6.6
6.5

Prvý dojem: Úprimne mi balenie séra pripomína lieky, ktoré som si kúpila v lekárni. Box je biely a modro pruhovaný. Realash má tekutú konzistenciu, takže sa bude určite ľahko aplikovať. Dúfam však, že sa nestane, že by mi nedajbože sérum stieklo do očí. Tiež som sa dopočula, že môže produkt spôsobovať iritácie a diskomfort. Samotný aplikátor vyzerá vcelku jednoducho. Ak máte nejaké skúsenosti s aplikáciou očných liniek, tak by vám aplikácia tohto séra nemala robiť vôbec žiadny problém.

Realash INCI: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.

Liečba: Bola šetrná a nestretla som sa počas nej so žiadnymi problémami, ako napríklad s iritáciou. Realash mi nestekal do očí a bol rýchlo absorbován. Prvých výsledkov som sa dočkala po asi mesiaci pravidelnej aplikácie. A aby som pravdu povedala, za moc nestáli. Prvé dostatočne dobré výsledky sa dostavili snáď až ku koncu liečby, kedy mi sérum došlo. Séra by podľa môjho názoru mala fungovať o dosť rýchlejšie a efektívnejšie.

Aplikácia: Úplne bezproblémová. Realash sa aplikuje rovnako ako očné linky. Stačí aplikátorom prejsť po línii vašich mihalníc na každom viečku. Najviac som sa bála toho, že mi sérum stečie do očí, ale našťastie sa tak nikdy nestalo.

Výsledky: Dlhšie, krajšie a hustejšie mihalnice po dokončení liečby. Prvých výsledkov sa síce dočkáte celkom rýchlo, ale za veľa nestojí. Ak by sérum fungovalo rýchlejšie a efektívnejšie, rozhodne by som ho odporúčala, ale to v túto dobu bohužiaľ nemôžem.

Myslela som si, že majú produkty tohto typu stav mihalníc zlepšiť už po prvých niekoľkých týždňoch, nie na konci liečby!

Slovo nakoniec: Cena séra je až príliš vysoká. Iná séra, ktorá sú rýchlejšie a efektívnejšie si môžete zakúpiť za ďaleko nižšiu cenu. Myslela som si, že je Realash to najlepšie sérum na trhu. Bohužiaľ sa moje očakávania nenaplnila z dôvodu pomalého nástupu výsledkov a ich nedostatočnej výdrže. Celkovo som skrátka od séra čakala viac.