7# PROLASH, Sérum na rast mihalníc

Výkon6.6
Efektivita5.9
Cena4.7
Prísady7.2
6.1

Prvý dojem: Krásne oranžové balenie séra na mňa urobilo skvelý prvý dojem. Páči sa mi aj to, že je fľaštička priehľadná, takže môžeme kontrolovať jej obsah bez toho aby sme ju museli otvárať. Keďže je konzistencia produktu dosť hustá, môžeme sa stretnúť s problémami pri aplikácii. Občas sa na riasach môžu v dôsledku užívania séra objaviť bielej stopy.

Liečba: Nestretla som sa s inými problémami. Aj keď bola aplikácia vďaka hustote látky vcelku náročná, bola znesiteľná. Liečba trvá dlhšie ako šesť mesiacov. Počas pol roka sa stav vašich rias bude len veľmi poskromne zlepšovať.

Toto je jediné plus.

Aplikácia: Pokiaľ by bol aplikátor jemnejšie a kvalitnejšie, potom by bola aplikácia ďaleko ľahšia. Musela som dávať veľký pozor na to, aby sa mi sérum nedostalo do očí. Vďaka aplikátoru som mala namiesto koreňov od mihalníc polovicu dĺžky mihalníc. Našťastie som si aplikátorom do oka nikdy nepichla, vďaka čomu som sa vyhla značné iritácie. Ak nebudete mať také šťastie a iritácie sa u vás objavia, tak zaiste kontaktujte vášho lekára.

Výsledky: Po desiatich dňoch pravidelnej aplikácie sa nedostavili žiadne výsledky. Výsledky, ak nejaké boli, sa dostavili až po mesiaci. Sérum Prolash predlžuje, vyživuje a zvlhčuje mihalnice. Po dokončení liečby som si však všimla iba minimálneho zahustenie. Ztemnenie som nezaregistrovala vôbec žiadne. Na moje prekvapenie sa výsledky stratí už po pár týždňoch od poslednej aplikácie. Nikdy by ma nenapadlo, že by mohlo akékoľvek sérum takto zlyhať.

Slovo nakoniec: Prolash si môžete zakúpiť na internete. Budete doplácať len niekoľko librové poštovné. Ja jeho nákup silne neodporúčam, pretože ma produkt veľmi sklamal a rozhodne by som ho netitulovala ako "najlepšie sérum na rast mihalníc". Z akých dôvodov? Tak za prvé sa vďaka nemu môžu objaviť iritácie, za druhé produkt mihalnice nezahušťuje, neposilňuje a nezvlhčuje a za tretie má produkt až príliš hustú konzistenciu, s ktorou si aplikátor nedokáže poradiť.