6# TALIKA LIPOCILS, Sérum na rast mihalníc

Výkon7.8
Efektivita7.1
Cena3.9
Prísady6.4
6.3

Prvý dojem: Páči sa mi, ako sa sérum Talika prezentuje. Veľmi ma však prekvapil aplikátor, s ktorým je sérum dodávané. Čo sa týka sér, som zvyknutá na užívanie štetčekov, ale toto sérum má za aplikátor namiesto štetca klasický kartáček, ktorý môžeme poznať z našich riaseniek. Sérum sa teda ako riasenka tiež používa. Balenia aj s fľašou séra vyzerajú skvele.

Liečba: Dĺžka liečby závisí od kapacity fľaštičky. Produkt sa dodáva vo variantoch 4.2 ml a 10 ml. Menšia fľaštička vydrží na asi štvormesačnú liečbu. Väčšia fľaštička vydrží asi šesť mesiacov. Počas liečby sa riasam dodávajú aktívne látky, ktoré ich vyživujú a zvlhčujú. Okrem o mihalnice sa produkt stará aj o kožu okolo vašich očí. Talika sa vraj dá aplikovať aj na obočie, ale istá si tým nie som. Aplikátor svojim dizajnom celú aplikáciu značne uľahčuje.

Aplikácia: Aplikácia sa v tomto prípade nijako nelíši od aplikácie riasenky. Kefkou skrátka prejdete riasami od koreňov až po končeky. Talika Lipocils má hustú konzistenciu, vďaka čomu na riasach zostane a nestečie do očí. Môže sa však stať, že kozmetika na riasach zanechá biele stopy.

Pri aplikácii na obočie sa musí kartáček natočiť smerom, ktorým obočie rastie.

Výsledky: Sérum vyživuje a zvlhčuje. Tiež posilňuje poškodené mihalnice a regeneruje, zvlhčuje a zvlňuje slabšie mihalnice. Sérum sa tiež stará o kožu okolo vašich viečok a očí a správne ju vyživuje a chráni proti iritáciám. Výsledky vám vydrží tak dlho, kým kozmetiku používate.

Slovo nakoniec: So sérom Talika Lipocils som spokojná. Najviac som spokojná s mierou vyživenia a navlhčenia mojich mihalníc. Riasy sa mi posilnili a skrášlili. Kozmetika tiež nikdy nespôsobila žiadnu iritáciu, ba práve naopak, stav kože na viečkach a okolo očí ešte zlepšila.