1# NANOLASH, Sérum na rast mihalníc

Výkon9.2
Efektivita9.4
Cena7.7
Prísady9.1
9.1

Prvý dojem: Musím priznať, že na mňa sérum ihneď pozitívne zapôsobilo. Veľmi sa mi pozdáva krásne balenie, v ktorom mi bol produkt privezený. Krabica je vyrobená z kvalitného kartóny a samotné sérum je hermeticky uzavreté v sklenenej fľaštičke. Vďaka kvalitnému utesnenie produktu som sa nemusela báť, že by produkt nedajbože vytiekol alebo sa akokoľvek poškodil či kontaminoval. Po odskrutkovaní viečka som si všimla malého oranžového štetca. V krabici je okrem fľaštičky aj príbalový leták, na ktorom si môžeme dohľadať všetky potrebné informácie ohľadom dávkovania, obsahu séra a všetkého podobného. Samotné sérum je priehľadné a má tekutú konzistenciu. Dobrou správou pre alergikov je, že sérum neobsahuje vonné látky.

Liečba: Celková liečba zaberie šesť mesiacov. Počas liečby sa mi stav mojich mihalníc dramaticky menil. Prvých výsledkov som si mohla všimnúť už po dvoch týždňoch, zatiaľ čo tých finálnych po asi dvoch až troch mesiacoch. Akonáhle sa dostanete až na koniec liečby, odporúča sa každých pár dní sérum na mihalnice naniesť, aby sa vaše výsledky udržali. Podľa môjho názoru je skvelé, že Nanolash začal účinkovať tak rýchlo!

NANOLASH - NEJLEPŠÍ SÉRUM NA ŘASYAplikácia: Je úplne jednoduchá. Princíp je rovnaký ako u očných liniek. Sérum by ste mali aplikovať každý večer na suchú a vyčistenú kožu. Vaše viečko musíte perfektne vyčistiť, pretože môžu zvyšky mejkapu zabrániť správnej funkcii séra. Pre efektívnu aplikáciu stačí aplikovať malé množstvo séra na hornú a dolnú rasovo líniu. Keďže som už na konci liečby, aplikujem si sérum len niekoľkokrát do týždňa.

Nanolash - najlepšie sérum na mihalnice

Výsledky: Nanolash funguje úplne perfektne! Hneď na začiatku liečby sa moje mihalnice posilnili. Po ďalších a ďalších aplikáciách sa začali pomaly ale isto predlžovať a zahusťovať. Riasy boli krásne vyživované a regenerované. Prekvapilo ma, za ako krátku dobu som mohla kompletne vysadiť svoju riasenku, pretože už skrátka nebola potreba. Počas prvých dvoch týždňov aplikácie som si mohla všimnúť množstva nových mihalníc, ktoré mi z viečok pučali.

Slovo nakoniec: Nanolash je tým najlepším sérom na trhu. Nielen že pôsobí rýchlo, ale aj efektívne. Sérum tiež nespôsobuje iritácie a je veľmi šetrné ako k viečkam, tak k samotným očiam. Produkt sa veľmi jednoducho aplikuje a prvých výsledkov sa dočkáte už po 15 dňoch od prvej aplikácie, čo je úplne boží! Môžem s pokojným srdcom povedať, že sa Nanolash hodia každej žene, ktorá by si priala dlhší, krajší, silnejší a hustejšie mihalnice.

Webové stránky: www.nanolash.sk