Denné make-up pre ženy s akné - krok za krokom.

Denný make-up by mal vyzerať prirodzene, preto odporúčame kozmetické produkty používať s mierou. Ak trpíte akné, používajte veľa antibakteriálnych produktov. Väčšinu antibakteriálnych prostriedkov možno zohnať v lekárňach.

Krok 1. Príprava na make-up.

Ráno vaša koža nevyžaduje čistenie, ale osvieženie. Preto na ňu aplikujte energetický toner a krém. Môžete aplikovať aj silikón. Vďaka tejto zmesi váš make-up vydrží dlhšie a nebude sa lesknúť. Potom začneme so samotným make-upom.

Step 2. Make-up.

Teraz môžeme začať s aplikáciou make-upového základu. Samozrejme sa musí zhodovať s tónom našej kože. Aplikujte ho skrze štetec. Skryte kruhy pod očami a ďalšie nedokonalosti akými môže byť akné zakryte svetlým korektorom. Korektor a základ make-upu zmiešajte za pomoci končekov prstov. Teraz si vezmite bronzer a aplikujte ho pod lícne kosti na oboch stranách tváre, na obe strany nosa a tiež na čelo. Poriadne ho rozmažte. Na vašom tvári nesmiete ponechať žiadne tmavé čiary! Dávajte si tiež pozor, aby odtieň bronzeru nebol príliš tmavý.

Step 3. Make-up očí a pier.

Začneme obočím. Aplikujte ceruzku na obočie a / alebo tiene. Farba kozmetiky by mala zodpovedať farbe vašich vlasov. Potom aplikujte očné tiene na celá viečka. Používajte iba nude, ružovej či svetlo hnedé tiene. Tmavšie farbou si naznačte záhyby očí. Rovnakou farbou si vyznačte aj vonkajšie rohy očí. Teraz použijeme čiernu ceruzku. Načrtneme si s ňou naše očné linky. Potom za pomoci riasenky zvlníme naše mihalnice. Nakoniec aplikujeme ružovú rúž na pery.

Váš make-up je hotový!